Solar Photon Energy وارد بازارهای اصلی بورس های سهام در پراگ و ورشو شده است

[ad_1]

شرکت بین المللی خورشیدی با ریشه چک Photon Energy NV وارد بازارهای اصلی بورس اوراق بهادار در پراگ و ورشو شده است. سهام از صبح امروز معامله شده است. تا پیش از این ، این شرکت در بازارهای غیرقانونی دو بورس – NewConnect در ورشو و بازار آزاد در پراگ تجارت می کرد. معاملات سهام این شرکت با نماد PEN ادامه دارد. شما می توانید عنوانی را که در پراگ معامله می شود ، اینجا در Patria.cz و اینجا در بورس سهام ورشو تماشا کنید.

“انتقال به بازارهای کلیدی یک گام اساسی در بهبود نقدینگی تجارت است و بستری را برای سرمایه گذاران نهادی و مشارکت آنها در انتقال جهانی به انرژی های تجدید پذیر و توسعه راه حل های آب پاک فراهم می کند. ما 12 سال تجربه در این بخش داریم و خوشحالیم که ادامه می دهیم رشد پویا هم برای شرکت ما و هم برای کل بخش انرژی های تجدید پذیر ، همراه با خط جدید تجارت آب ما. “

این شرکت یادآوری کرد که بورس اوراق بهادار پراگ بزرگترین و قدیمی ترین سازمان دهنده بازار اوراق بهادار در جمهوری چک است. این شرکت گفت ، بورس اوراق بهادار ورشو بزرگترین بورس سهام در اروپای مرکزی و شرقی است و تجارت را در یکی از بازارهای سرمایه با رشد سریع در اروپا سازمان می دهد.

“ما خوشحالیم که از Photon Energy ، اولین صادر کننده انرژی تجدیدپذیر ذکر شده در بازار تنظیم شده ما ، در بورس اوراق بهادار پراگ استقبال می کنیم. این لیست Photon Energy را قادر می سازد تا استراتژی رشد خود را تسریع کند و در جامعه مالی جمهوری چک قابل مشاهده باشد در سراسر جهان ، “او گفت. امروز پیتر کوبلیچ ، مدیر عامل بورس سهام پراگ.

فوتون انرژی گفت که مجوز آن برای ثبت و تجارت سهام خود در این بازارهای تنظیم شده بر اساس تصویب اخیر آگهی نامه اوراق بهادار شرکت توسط تنظیم کننده هلندی Autoriteit Financiële Markten است که اجازه انتقال سهام از بازارهای سهام غیرمجاز NewConnect و بازار آزاد را می دهد. انتقال به بورس های بزرگ سهام شامل صدور سهام جدید نیست.

فوتون انرژی در سال 2008 در پراگ تأسیس شد و هم اکنون در آمستردام مستقر است. این بورس در ورشو ، پراگ و مونیخ وارد شده است. این شرکت دفاتر دیگری در جمهوری چک ، اسلواکی ، مجارستان ، رومانی ، لهستان ، سوئیس و استرالیا دارد. این شرکت نیروگاه های فتوولتائیک با ظرفیت بیش از 100 مگاوات (مگاوات) در اروپا و استرالیا ساخته است. این شرکت در سال 2016 وارد بازار جایگزین بورس سهام پراگ شد.

شرکت تابعه Photon Energy Operations ، بهره برداری ، نگهداری و نظارت بر نیروگاه های فتوولتائیک با ظرفیت بیش از 300 مگاوات ، که بیش از 130 مگاوات در جمهوری چک را تأمین می کند. علاوه بر این ، Photon Energy نیروگاه های 74.7 مگاواتی خود را اداره می کند. فوتون انرژی همچنین راه حل های تصفیه آب در سراسر جهان را ارائه می دهد.

ظرفیت نصب شده نیروگاه های خورشیدی نصب شده در جمهوری چک از سال 2012 راکد یا کمی افزایش یافته است. به گفته اداره تنظیم انرژی ، در پایان سال گذشته در نیمه اول سال در جمهوری چک حدود 2050 مگاوات منبع تولید شده که از خورشید انرژی تولید می کنند. در دوره به اصطلاح رونق خورشیدی ، حجم نصب شده نیروگاه های خورشیدی در جمهوری چک بیش از چهار برابر در سال افزایش یافت ، از 465 مگاوات در پایان سال 2009 به 1959 مگاوات در سال 2010.

(منبع: Photon Energy، ktk)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *