JPMorgan: قیمت بیت کوین می تواند تا 146000 دلار افزایش یابد

[ad_1]

ارز دیجیتال بیت کوین به رقابتی برای طلا تبدیل شده است و در صورت ایجاد پناهگاهی امن برای سرمایه گذاران در مواقع عدم اطمینان ، قیمت آن در طولانی مدت به 146000 دلار (3.1 میلیون CZK) افزایش می یابد. امروز این را تحلیلگران بانک سرمایه گذاری آمریکایی JPMorgan گفتند. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود 30000 دلار است و طی دو هفته قیمت آن 50 درصد افزایش یافته است. رویترز گزارش داد ، با استناد به مطالعات ، روز دوشنبه ، حجم معاملات روزانه همه ارزهای رمزپایه به رکورد 68.3 میلیارد دلار (1.5 تریلیون CZK) رسید.

اخیراً علاقه به بیت کوین به طور چشمگیری در حال افزایش است. قیمت آن در شش ماه گذشته بیش از 3 برابر شده است و آخر هفته گذشته به رکورد 34800 دلار رسیده است. رویترز گزارش داد ، برخی از سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان محافظتی در برابر تورم و جایگزینی برای تضعیف دلار می دانند.

کالای ارز رمزنگاری شده بیت کوین

منبع: CoinMarketCap

تحلیلگران JPMorgan در بیانیه ای گفتند: “در ذهن ما ، بیت کوین قبلاً با طلا رقابت کرده است.” سرمایه گذاران به طور سنتی فلز به اصطلاح زرد را به عنوان یک پرچین در برابر تورم و یک پناهگاه امن در طول یک بحران اقتصادی یا سیاسی می دیدند.

تحلیلگران JPMorgan گفت: “با توجه به حجم سرمایه گذاری مالی در طلا ، بیرون راندن طلا از ارز” جایگزین “به معنای پتانسیل زیادی برای افزایش بیت کوین در طول زمان است.” به گفته آنها ، بیت کوین باید از این واقعیت استفاده کند که نسل به اصطلاح هزاره ها ، یعنی. افراد متولد سالهای 1980 تا 2000 به بخش مهمی از بازار سرمایه گذاری تبدیل شدند. آنها اغلب “طلای دیجیتال” را به فلزات گرانبها سنتی ترجیح می دهند.

بیت کوین در سال 2017 ، زمانی که قیمت این ارز رمزپایه تقریباً 20 هزار دلار افزایش یافت ، رشد سریع را تجربه کرد. اما سال بعد ، این رقم به حدود 3000 دلار کاهش یافت.

طبق CNBC ، افراد مشکوک می گویند این وضعیت در حال تکرار شدن است و بنابراین بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری سفته باز توصیف می کنند که هیچ ارزش ذاتی ندارد. طرفداران بیت کوین اظهار داشتند که تحولات فعلی از این نظر متفاوت است که سرمایه گذاران نهادی نیز شروع به خرید ارز می کنند.

در ارتباط با افزایش رکورد بیکوئین ، حجم کل معاملات ارزهای رمزپایه نیز افزایش یافت. به گفته شرکت تحلیلی Crypto مقایسه انگلیس ، این شرکت رکورد خود را در روز دوشنبه بیش از پنج برابر میانگین روزانه در سال 2020 در طول روز ثبت کرده است. وقتی به ارزش 1170 دلار رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *