EJO در سوگ درگذشت مدیر آزمایشگاه چک EJO فیلیپ لاب

[ad_1]

رصدخانه اروپا در روزنامه نگاری در سوگ درگذشت ناگهانی یک همکار و دوست عزیز ، پروفسور دکتر فیلیپ آزمایشگاه ، رئیس گروه روزنامه نگاری در دانشگاه چارلز ، پراگ. وی از سال 2011 با EJO به عنوان مدیر وب سایت EJO در چک همکاری می کند و در ایجاد ، شکل گیری و توسعه شبکه ما از موسسات روزنامه نگاری اروپا ، به ویژه در اروپای مرکزی و اروپای شرقی ، بسیار تأثیرگذار بوده است.

کل کنسرسیوم پروژه از شنیدن اینکه فیلیپ در چنین جوانی 45 ساله ، یک محقق بین المللی در روزنامه نگاری جهانی ، درگذشت ، شوکه شد. ما به عنوان همكار ، نبوغ شوخ و تحلیلی فوق العاده زنده ، دانش عمیق و عالی ترین تحسینی كه از دانشمندان و رسانه های جهان داشته است را تحسین كرده ایم.

او به دلیل نبوغ ، قلب گرم ، لطافت و اخلاص و دوستی چنان در سراسر دنیا دوست داشتنی بود که آماده بود با کسانی که ملاقات می کرد شریک شود. ذهن و قلب ما با همسر او ، عزیزترین ساندرا استفانیکووا ، محقق روزنامه نگاری مشهور بین المللی و سردبیر وب سایت چک EJO ، و همچنین با پسر و خانواده او است.

تقریباً باورکردنی نیست که فیلیپ دیگر نمی تواند در کنار همسر ، پسر و خانواده اش ، در کنار دوستان و همکارانش ، در کنار ما باشد – که او آنقدر وقت کافی برای انجام پروژه های خود داشته است که دیگر نمی توانیم با او ملاقات کنیم ، بله با هم بحث کنیم .

ما فقط می توانیم سعی کنیم آنچه اتفاق افتاده را بپذیریم و آن را به آرامی درک کنیم و برای ساندرا آرزو کنیم تمام قدرت روی زمین را تحمل کند که همه اتفاقات امروز را می کشد

فیلیپ همیشه در ذهن و قلب ما خواهد بود و هرگز فراموش نخواهد شد.

چاپ دوستانه ، PDF و ایمیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *