کارآفرین چک گروه UDI آپارتمان هایی با قیمت 2.5 میلیارد CZK در ورشو خواهد ساخت

[ad_1]

کارآفرین چک گروه UDI ، که سهام آن در بازار استارت معامله می شود ، ساخت 960 آپارتمان در ورشو با بیش از 2.5 میلیارد کرون را آغاز کرده است. پروژه رها سازی پس از کارخانه تراکتورسازی اورسوس قرار است در سال 2026 به پایان برسد و توسط دفتر هلدینگ ساخت و ساز چند ملیتی لهستان ساخته خواهد شد. هفت ساختمان مسکونی در این قطعه ساخته می شود ، یکی از بناهای تاریخی این کارخانه احیا می شود و به عنوان ورودی کل مجموعه عمل می کند. مارسلا فیالکووا ، سخنگوی گروه UDI گفت ، این پروژه همچنین شامل یک پارک است.

“ما در پایان سال گذشته پیمانکار عمومی را به دست آوردیم. در آخرین روز سال گذشته ما مجوز ساخت و ساز را از مقامات لهستانی دریافت کردیم. کار می تواند آغاز شود. مرحله اول پروژه ، که 114 آپارتمان را ارائه می دهد ، باید در سه ماهه اول سال 2022 تکمیل شود مدیر پروژه گفت. ” گروه UDI Jan Hromczek ، مسئول بازارهای لهستان و مجارستان.

به گفته وی ، فرآیندهای مجوز در لهستان پس از اصلاح قانون ساخت در آنجا بسیار قابل پیش بینی و سریع است. کرومژک افزود: “پس از تقریباً یک سال آماده سازی پروژه و تشدید کلیه حقوق مالکیت در منطقه ، مراحل صدور پروانه برای مرحله اول خود کمتر از دو ماه به طول انجامید.”

به گفته مدیر فروش گروه UDI ، Zuzana Czyzmarikova ، بازار مسکن لهستان از این جهت خاص است که مشتریان در اینجا عمدتا در اصطلاح استاندارد توسعه ، یعنی خرید می کنند. بدون روکش ، کف یا کف. سپس آنها خودشان به کارهای پایان می رسند. چیژماریکووا افزود: “با این وجود ، نسل جوان در حال نزدیک شدن به استاندارد غربی است و می خواهد بلافاصله به آپارتمان تازه خریداری شده برود. بنابراین ، ما به مشتریان خود آپارتمانهایی را که قبلاً با حمام ، در و کف کاملاً به پایان رسیده اند ارائه خواهیم داد.”

مجموعه Classic Ursus در مجموع 960 آپارتمان ارائه خواهد داد ، هم آپارتمانهای کوچکتر برای جوانان و هم آپارتمانهای بزرگتر برای خانواده ها. این مکان در نزدیکی ایستگاه قطار واقع شده است ، از آنجا که یک اتصال منظم و سریع به مرکز ورشو وجود دارد. در طبقه همکف ساختمانهای مسکونی فضاهایی برای فروشگاهها ، کافه ها و رستوران ها ایجاد می شود.

تاریخچه گروه UDI به سال 1991 برمی گردد ، زمانی که شرکت ساختمانی Mera تأسیس شد. این نام از سال 2007 گرفته شده است. علاوه بر جمهوری چک و لهستان ، در مجارستان و صربستان نیز کار کرده است و سایر فرصت های گسترش در منطقه اروپای مرکزی را در نظر دارد. آپارتمان ، پروژه های اداری و مناطق صنعتی می سازد. وی در حال حاضر در حال ساخت یا آماده سازی 15 پروژه با درآمد پیش بینی شده 37 میلیارد کرون است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *