سهام جهانی پس از افتتاح سوابق بایدن در صبح افزایش خواهد یافت

[ad_1]

از زمان تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، رویدادهای جهانی به اوج های جدید تاریخی رسیده اند و آینده ایالات متحده و اروپا در حال افزایش است. خوش بینانه است که هزینه های بودجه باعث رشد اقتصادی و حمایت از عملکرد شرکت ها می شود. دلار رو به ضعف است. یورو حدود 0.2٪ به 1.2128 EURUSD افزود. بازده ده ساله در ایالات متحده به 1.077 درصد کاهش یافت. طلا اندکی ضرر می کند. ین ژاپن پس از تصمیم بانک مرکزی ژاپن مبنی بر عدم تغییر سیاست پولی ثابت است.

از بین بورس های سهام آسیا ، بورس سهام سئول عملکرد بهتری نسبت به بقیه داشت. Hang Seng از هنگ کنگ برای اولین بار از ماه مه سال گذشته به بالاتر از 30،000 رسید اما پس از آن کناره گیری کرد.

شاخص S&P 500 ایالات متحده بهترین پاسخ خود را به این رویداد در روز چهارشنبه ، روز سوگند بایدن ، حداقل از سال 1937 نشان داد و فناوری Nasdaq 2٪ جهش کرد.

معاملات آتی شاخص های اصلی بورس اروپا: Euro Stoxx 50 + 0.4٪ ، FTSE 100 + 0.4٪ ، DAX + 0.3٪ ، CAC 40 + 0.3٪. معاملات آتی سهام آمریکا نیز قرمز است اما نرمتر است (+ 0.18٪ برای DJIA mini تا + 0.48٪ برای معاملات آتی Nasdaq 100)

سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور چین گفته اند که خواستار بررسی تصمیم NYSE برای حذف لیست هستند. در همین حال ، او حساب رسمی سفارت چین در ایالات متحده را بست و دلیل آن را نقض سیاست ضد بشری این شرکت دانست.

تعداد ابتلا به ویروس کرونا در آلمان از ابتدای شیوع همه گیر بیش از 50 هزار نفر بوده است. بریتانیا فجیع ترین روز را از ابتدای شیوع بیماری همه گیر در روز چهارشنبه تجربه کرد و در طی 24 ساعت بیش از 1800 بیمار مبتلا به Covid-19 را کشت. با این حال ، سرمایه گذاران توجه را از مشکلات انتشار واکسن منحرف کرده و به دنبال وعده حمایت اقتصادی بیشتر و تلاش بیشتر دولت فدرال ایالات متحده برای بهره مندی از واکسن برای بیشتر آمریکایی ها هستند. به دنبال جلسه امروز بانک مرکزی اروپا ، احتمالاً برنامه های محرک آینده در اروپا مطرح خواهد شد.

نفت از ترس ترس از کاهش مصرف کاهش یافته است. با این حال در بازارهای کالایی ، آلومینیوم عملکرد خوبی دارد و پس از آنکه تولید کننده آلومینیوم ایالات متحده گفت که انتظار نوسانات کمتر و بازارهای بهتر در این سال را دارد ، بهبود خود را از پایین ترین سطح دو ماهه افزایش می دهد.

توماس اسپورنی ، مدیرعامل Monety در مصاحبه با Patria.cz گفت اگر بانک ملی چک سیاست سود طرفین را کاهش دهد ، این بانک می خواهد 80 درصد سود خالص مونتا را به سرمایه گذاران پرداخت کند.

خلاصه روزانه قیمت نهایی از بورس اوراق بهادار پراگ

از 20.01.2021[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *