دانشگاه سیتی رصدخانه روزنامه نگاری اروپا را بر عهده می گیرد

[ad_1]

رصدخانه اروپا در زمینه روزنامه نگاری (EJO) ، یک موسسه نوآور در این زمینه که خود را متعهد به ایجاد پلی بین اقدامات آکادمیک و روزنامه نگاری کرده است ، به دانشگاه سیتی لندن منتقل می شود.

برای بیش از یک دهه ، شبکه برنده جایزه برنامه های تنظیم دستور کار بر گزارشگری روزنامه نگاری تأثیر گذاشته و از تحقیقات و نشریات جدید مشارکت کننده مخالفت ها ، مانند تحقیقات ، الهام گرفته است:

از سپتامبر 2020 ، گروه روزنامه نگاری در دانشگاه سیتی مسئولیت خود را از م Instituteسسه روزنامه نگاری رویترز مستقر در آکسفورد بر عهده خواهد گرفت که از زمان انتقال شبکه به دنیای انگلیسی زبان ، وب سایت انگلیسی EJO را حفظ کرده است. ساکسون ها در سال 2013

این شبکه با حمایت مالی Stiftung NRZ و دانشگاه سیتی لندن ، با فراهم آوردن فرصت های جدید برای مشارکت در پروژه های خارج از اروپا که به موضوعات و موضوعات روزنامه نگاران اختصاص دارد ، پروفایل تحقیقاتی گروه روزنامه نگاری را ارتقا خواهد داد.

مدیر جدید EJO در دانشگاه سیتی ، دکتر کالین پورلزا ، می گوید: “ما در دانشگاه سیتی از احتمال اتحاد مجدد با خانواده EJO هیجان زده هستیم – به ویژه در این زمان حساس که مسائل مهم مانند همه گیری ها ، تغییر اقلیم ، علیه مطبوعات آزادی ، نظارت ، سو mis استفاده از داده ها و پتانسیل و خطرات هوش مصنوعی روزنامه نگاری در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است. “

“ما مشتاقانه منتظر همکاری با همكاران خود در EJO هستیم تا از یك رابطه همزیستی بین اقدامات آكادمیك و روزنامه نگاری حمایت كنیم و به تحقیق در دانشگاهیان ، روزنامه نگاران و مدیران رسانه كمك كنیم.”

از زمان تاسیس توسط پروفسور استفان روس-مول در سوئیس در سال 2004 ، EJO در تعدادی از کشورهای اروپایی تاسیس شده است و اکنون دارای 13 وب سایت فعال به 13 زبان مختلف است.

همکاری بین م institutionsسسات غیرانتفاعی انتشار تحقیقات رسانه ای و بهترین شیوه های روزنامه نگاری در آن سوی مرزها را تسهیل کرده است. پروژه های وی همچنین با جلب توجه بزرگترین رسانه های جهان در اروپا و ایالات متحده بر روی دستور کار تأثیرگذار بوده است.

در سال 2019 ، این شبکه به دلیل مشارکت در درک گسترده تر از فرهنگ های مختلف روزنامه نگاری ، جایزه معتبر Gunther Lalraff را دریافت کرد.

این همکاری جدید در گسترش پایه های محکم موفقیت EJO برای گسترش بیشتر شبکه خود در اروپا و آمریکای شمالی متمرکز خواهد بود.

چاپ دوستانه ، PDF و ایمیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *