این یک سال عالی خواهد بود – Patria.cz

[ad_1]

بازار گاو نر در سال آینده ادامه خواهد یافت ، چشم اندازها بسیار خوش بینانه هستند. در اینجا نحوه جوش وین ، هنسی فاندز ، دیدگاه خود در مورد آنچه در سال 2021 برای Yahoo Finance اتفاق می افتد را خلاصه کرد. یک سال عالی باید چند داستان در مورد سهام به همراه داشته باشد. اولین تفاوت در بازده اوراق قرضه دولتی و سود بورس سهام ، دوم مربوط به چشم انداز رشد کلی و حاشیه سود شرکت های معامله شده است.

این سرمایه گذار معتقد است که جذابیت سهام با اختلاف زیاد بین بازده اوراق قرضه دولتی و بازده سودآوری سهام افزایش می یابد. این یک PE معکوس است و اکنون برای سهام ایالات متحده حدود 4.5٪ است. بازده اوراق ده ساله به حدود 1٪ می رسد ، بنابراین اختلاف بیش از 3٪ است. پس از این ممکن است حاشیه شرکتهای معامله شده افزایش یابد زیرا در سال 2020 یاد گرفتیم “کار بیشتر با کمتر”. به عبارت دیگر ، شرکت ها کارایی خود را افزایش داده اند و این را باید در طولانی مدت مشاهده کرد.

وین اذعان می کند که ممکن است نگرانی در مورد اینکه اکنون چه تعداد افراد انتظار رشد بیشتر سهام را دارند ، وجود داشته باشد. به گفته وی ، با این حال ، چنین انتظاراتی در اصل اغراق آمیز نیستند. سهام باید ارزش فعلی جریان نقدی تنزیل شده را منعکس کند و “همه متغیرها در مسیر درست پیش می روند”. شان کروز از TD Ameritrade به یاهو فاینانس افزود که تجمعات در پایان سال نیز توسط عناوین دوره ای صورت می گرفت ، که به گفته او فضای بیشتری برای رشد دارد. اما این به “نوع بهبودی در آینده” بستگی خواهد داشت ، به ویژه با توجه به ایجاد شغل و تحولات بازار کار.

سهام دوره ای به ویژه در صورت بهبود چشمگیر در بازار کار و ایجاد مشاغل جدید بسیار پتانسیل زیادی خواهد داشت. و چنین سناریویی به گشایش اقتصاد بستگی دارد. بنابراین ، در آن بازار توسعه اقتصاد واقعی را تسریع می کند. در عین حال ، جدا شدن سهام از بازار وضعیتی نخواهد داشت. کروز گفت: “من فکر می کنم اقتصاد باید مسیر رو به جلو را فراهم کند و این به سهام امکان می دهد سود اضافی کسب کند.”

سپس وین درباره Lithia Motors صحبت می کند. او یک فروشنده اتومبیل است که به گفته وی اگر اقتصاد باز شود و مردم دوباره خرید خود را شروع کنند ، باید سود زیادی کسب کند. خریدهای آنها همچنین ممکن است نشان دهنده افزایش ثروت ناشی از توسعه بازار سهام باشد و شرکت های دوره ای مانند Lithia باید برنده شوند. وین همچنین فکر می کند که بحث در مورد سهام بیشتر و فناوری های جدید برای مردم عادی خوب است. از طرف دیگر ، به گفته وی ، این امکان برای برخی از افراد وجود دارد که اکنون سهام خود را بخرند و بفروشند فقط به دلیل اینکه حوصله آنها سر رفته است و وقتی به کار خود بازگردند ، متوقف خواهند شد.

کروز با بررسی اینکه پس اندازهای جمع شده خانوار به کجا می رود ادامه داد. از یک طرف ، آنها می توانند از آنها برای مصرف استفاده کنند ، از سوی دیگر ، می توانند دارایی های خاص سرمایه گذاری را هدف قرار دهند. که از نزدیک با یکی از داستانهای عمده سرمایه گذاری در سال 2021 مرتبط است. این حول محور نرخ بهره خواهد بود. اگر پس اندازهای انباشته شده به یک افزایش شدید در عرضه و عرضه تبدیل شود ، اقتصاد قادر به کنار آمدن نیست ، فشارهای تورمی افزایش می یابد و “فدرال رزرو در وضعیت دشواری قرار خواهد گرفت.” فشار برای افزایش نرخ بهره نیز افزایش خواهد یافت.

منبع: یاهو مالیز

https://www.youtube.com/watch؟v=KTSGoCcpIU0 frameborder = “0” allow = “accelerometer؛ autoplay؛ media encrypted؛ jyroscope؛ picture in picture”>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *