اولین روز معاملات سال می تواند در بورس سهام سبز آغاز شود

[ad_1]

اولین معاملات سهام اروپا در سال جاری ممکن است خوش بینانه آغاز شود. معاملات آتی شاخص های اصلی سهام اروپا در مورد FTSE 100 انگلیس تا 1٪ افزایش یافت. در پایان جلسه آسیا ، سهام جهانی نیز در شاخص جهانی MSCI افزایش یافت. معاملات آتی سهام ایالات متحده نیز رکوردهای جدیدی را ثبت کرد. معاملات در بورس اوراق بهادار پراگ ، جایی که دیگر معاملات در شب سال نو نبود ، امروز از سر گرفته می شود.

دلار در حال تضعیف است ، جفت ارز اصلی در حدود 1،226 EURUSD است.

نفت در صبح سه ماهه اول سال گذشته جهش کرد ، که با حمایت دلار ضعیف تر و انتظارات برای افزایش تولید گروه OPEC + در ماه فوریه پشتیبانی می شود. وزرای انرژی کشورهای این ائتلاف نفتی امروز در یک جلسه مجازی تصمیم خواهند گرفت که آیا تولید خود را تا نیم میلیون بشکه در روز گسترش دهند یا خیر.

بیت کوین در آخر هفته رکوردهای بیشتری را شکست ، حدود 30،000 دلار سوت زد و اندکی بعد از شکست 34،000 $ برای اولین بار سایر ارزهای اینترنتی نیز رونق دارند و اتریوم صبح امروز به بیش از 1000 دلار افزایش یافت.

از دارایی های امن تر ، طلا حدود 1.3٪ اضافه کرد ، در حالی که فرانک سوئیس و ین ژاپن در برابر دلار افزایش یافتند.

سازنده خودروهای برقی آمریکایی آخر هفته اعلام کرد که فروش خود را با 36 درصد افزایش به 499 هزار و 500 خودرو در سال گذشته افزایش داده است. او هدف نیم میلیون وسیله نقلیه ای را که سال گذشته انتقاد کرده بود به سختی از دست داد. در سه ماه گذشته سال گذشته ، 180570 خودرو تحویل داده است که بیشترین میزان برای هر سه ماهه است.

از سهامداران فیات کرایسلر و PCA ، صاحبان پژو ، خواسته می شود این ادغام را که موجب ایجاد چهارمین خودروساز بزرگ جهان ، Stellantis می شود ، تصویب کنند.

امروز ما از داده های کلان انتظار داریم تجدیدنظر در شاخص های فعالیت های صنعتی اروپا ، از جمله داخلی. در مورد مبارزه با ویروس کرونا ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس هشدار داده است که ممکن است لازم باشد اقدامات قرنطینه ای ، از جمله تعطیلی مدارس ، در انگلیس تشدید شود ، در حالی که طبق اعلام رسانه های محلی ، محاصره آلمان بیش از 10 ژانویه ادامه دارد.

خلاصه روزانه قیمت نهایی از بورس اوراق بهادار پراگ

از 30.12.2020

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *